June 2 – Bexley Hall and Seabury-Western Class of 2005

John E. Privett, Anne G. Ritchie, Jane Rohrer, Jane Schmoetzer, Roxann A. Shackleton, Denise Shepherd-Moss, Gil Stafford, David Stenner, Suzanne Stoner

June 4 – Bexley Hall and Seabur-Western Class of 2005

Aune J. Strom, Vickie M. Suitor, Norma Sutton, Shahar C. Weaver, Joseph F. Wilhelm, Charles Wilson, JoAnn Barker, Joyce Beaulieu, Hope Benko, Steve Bilsbury

June 6 – Bexley Hall and Seabury-Western Class of 2006

Michelle W. Bolt, Debra Bullock, Robert Davenport, Judith Doran, Michael K. Fincher, Ronald Fisher, Margaret Gay, Willa Goodfellow, Marianna Gronek, Clifford R. Haggenjos

June 8 – Bexley Hall and Seabury-Western Class of 2006

Karen Hardy, Paula Harris, Corinne Hodges, Claire Hunkins, Parker Jameson, Janet Lombardo, Shana M. McCauley, Eric Menees, Ciritta Park, Judy Rois

June 9 – Bexley Hall andSeabury-Western Class of 2006

Daniel Scheid, Dale E. Sheppard, Nancy Threadgill, Jennifer Tucker, Lawrence Walters, Frieda B. Webb, Alan Whaley, Ryan Whitley, Kirsteen Wilkinson

June 10 – Bexley Hall and Seabury-Western Class of 2006 – 2007

Janey Wilson, Claudia M. Wilson, Twyla J. Zittle, James J. Baker, Bryan Bedell, Cathi H. Bencken, Matthew Buterbaugh, Vanessa E. Clark, Laurel Dahill, Derrick Fetz

June 11 – Bexley Hall and Seabury-Western Class of 2007

Ernestein C. Flemister, Ryan A. Hall, Georgina Hegney, Paul L. Hicks, Raisin Horn, John Horn, Barbara Kempf, Richard Krapf, Jeanne Leinbach, Susan Nebel

June 12 – Bexley Hall and Seabury-Western Class of 2007

Susan E. Osborne-Mott, Elizabeth Popplewell, C. Davies Reed, Ian Reed Twiss, Melissa Remington, Steven Rottgers, Beth Scriven, Janice Watts, John H. Wengrovius, Joseph Whitehurst

June 15 – Bexley Hall and Seabury-Western Class of 2008

Joel Amano, Hannah Anderson, Gina Arents, Deborah R. Brown, William B. Carlin, Les Carpenter, Kathleen J. Charles, Shawn Clerkin, Susan D. Dashler

June 16 – Bexley Hall and Seabury-Western Class of 2008

Catherine B. Dempsey, Dana K. Emery, Leslie Flemming, Marjorie Gerbracht-Stagnaro, James Hamilton, John F. Hartman, Andrew Johnson, David Kendall-Sperry, Michele L. Matott, Lauren McDonald

June 17 – Bexley Hall and Seabury-Western Class of 2008

Bradley Pace, Joann M. Piatko, Harold Roberts, Kim Rossi, William F. Sangrey, Richard C. Sauerzopf, Sallie Schisler, Tom Seibert, Theresa Thornton, Court Williams

June 18 – Bexley Hall and Seabury-Western Class of 2009

Antoinette J. Azar, Debra Q. Bennett, Ronald L. Davis, Daniel Diss, David Englund, Thomas J. Fehr, Timothy Fleck, Aaron R. Gerlach, Kay M. Houck, Donna M. Ialongo

June 19 – Bexley Hall and Seabury-Western Class of 2009

Kristofer Lindh-Payne, Elizabeth Molitors, Rhoda S. Montgomery, Jessica L. Nelson, Janet Oller, Jesse Perkins, Marion Phipps, Christine Plantz, Meg C. Rhodes, Suzannah Rohman

June 22 – Bexley Hall and Seabury-Western Class of 2009 – 2010

Michael J. Ryan, Andrew Shirota, Mary Stubbs, Roger D. Walker, Lora Walsh, Lisa G. Ward, Kristin U. White, Rob Willman, Audra M. Abt, Mary Bargiel

June 23 – Bexley Hall and Seabuy-Western Class of 2010-2011

Christopher Coughlin, Randall Day, Gawain de Leeuw, Judith A. DeLorme-Loftus, Robert E. Droste, Jennifer Hammergren, Jim Harrison, Sharon Hayston, Francis A. Hubbard, Helen Jacobi, Karen A. King, Gene B. Manning, Lora C. Messer, Leon C. Mozeliak, Jonathan Sy, Beth Taylor, Michael Wernick, Louise Yakubisin, Robert Alltop, Wren Blessing

June 24 – Bexley Hall and Seabury-Western Class of 2011

Diane J. Bruce, Michael C. Fedewa, Luke Fodor, David Getreu, Rosalind Hughes, Joseph A. Lane, Martha E. Lang, Matthew Lawrence, MJ D Leewis-Kirk, Liz Meade

June 25 – Bexley Hall and Seabury-Western Class of 2011-2012

Nurya L. Parish, Lisa A. Tucker-Gray, Marsha Vollkommer, Mary White, Edward Bird, Katherine Doyle, Jennifer Hulen, Frank Impicciche, Ethan A. Jewett, Shaun LaDuc

June 27 – Bexley Hall and Seabury-Western Class of 2012-2013

Marie Mulford, Paul S. Nahirney, Lisa O’Rear, Michael A. Petrochuk, Linnea R. Stifler, Keila Thomas, Anthony J. Vaccaro, Jon M. White, Sarah Brock, Linda S. Carter

June 29 – Bexley Hall and Seabury-Western Class of 2103 – 2014

Adrienne Clements, Elizabeth Frank, Joyce Keeshin, Rose A. Lonsway, Eduardo Rivera, Robert Saik, Chadwick Slater, Christopher R. Beasley, Shawn Dickerson, Benjamin Garren

June 30 – Bexley Hall and Seabury-Western Class of 2014 – 2017

Ann Goraczko, Peter Kang, Lily Marx, Nikki Seger, Jana Troutman-Miller, Jennifer Oldstone-Moore, Whitney Smith, Coleen Smith, Gene A. Stack, Kevin Beesley, Paul Castelli, Margaret Leidheiser-Stoddard, Mary Naughton, Jim Pashturro, Troy Preston, Scott Steiner, Andrew VanBuren, Pedro Acosta, Andrew Christiansen, Padraic Collins-Bohrer